Martin Luther King Medya Eğitim Programı

Sinan Wren Derneği, İstanbul ve Londra merkezli, inovasyon odaklı, fikir liderliğini benimseyen bir kuruluştur.

Biz, pratiği esas alan verimli eğitim metodumuzla, medya programımızda katılımcılara dünya standartlarında bir öğrenme ortamı sağlayarak medya becerilerini güçlendirmeyi amaçlamaktayız.

Program, katılımcılarımıza güçlü medya ekibi oluşturmaya yönelik stratejik ve üst düzey bir yaklaşım sunarken, uluslararası medya etkileşiminde gerçek bir değişiklik yaratmayı da hedeflemektedir.

Programda,

– Uluslararası medya mekanizması
– Mesaj iletme yöntemleri
– Röportaj teknikleri
– Basın bülteni yazma ve basın toplantısı yapma usülleri – Medya etkileşimi

konuları teorik ve pratik olarak işlenecektir.

 

Başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurmanız, bu eğitim programı sürecinde kendinizi geliştirme yönündeki en önemli adımlardan biridir. Detaylı doldurulmuş bir form hem eğitimcilerin siz katılımcılarla bire bir ilgilenip verimin artırılmasını sağlaması için hem de sizin eksik noktalarınızı kısa sürede tespit edip gelişime doğru yol almanız için son derece önemlidir.

 

Program süresi iki buçuk gündür. 10-11-12 Mart tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. Program ile ilgili diğer detaylar kabul süreci sonlandırıldıktan sonra e-posta ile bildirilecektir.

———————————-

 

Öncelikle, sayfanın aşağısına inerek kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt onaylandıktan sonra, size kullanıcı adı ve şifrenizi değiştirmeniz için bağlantı içeren bir e-posta gönderilecektir. Bu işlem yaklaşık 10 dakika kadar sürebilir. E-posta adresinize böyle bir e-posta gelmediyse, lütfen istenmeyen e-postalar (spam) kutunuzu kontrol ediniz. Giriş yapmak ve başvuru formunu doldurmak için lütfen bu sayfaya geri dönünüz.

Lütfen cevaplarınızı eksiksiz tamamladıktan sonra belgelerinizi ve videonuzu
yükleyiniz. Dosya ekleri ve videonuzu, başvurunuzu göndermeden hemen önce yüklemeniz gerekmektedir. Eğer başvuru süreci uzun sürüyorsa, başvuru formunda yazdığınız içerikleri ayrı bir dosyaya kaydetmeyi unutmayın. Başvurunuz tamamlandıktan sonra sayfadan çıkış yapabilirsiniz.

Herhangi bir teknik zorlukla karşılaşırsanız, lütfen training@sinanwren.org adresinden bize e-posta gönderiniz.

Lütfen genel ve sallama cevaplar VERMEYİN ve cevap vermeden önce her bir alanda araştırma yapın. Cevaplarınızın size öz ve spesifik olması istenmektedir. İntihal kontrolleri yapılıyor olup, İntihal durumu tespit edilen herhangi bir adayın başvurusu sonlandırılacak ve başvuru sahibi gelecekteki programlara da başvuru hakkını kaybedecektir.

Please login or signup to continue!