Martin Luther King Media Programme 2023

 In

Programa başvurduğunuz için teşekkür ederiz. Öncelikle, sayfanın aşağısına inerek kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt onaylandıktan sonra, size kullanıcı adı ve şifrenizi değiştirmeniz için bağlantı içeren bir e-posta gönderilecektir. Bu işlem yaklaşık 10 dakika kadar sürebilir. E-posta adresinize böyle bir e-posta gelmediyse, lütfen istenmeyen e-postalar (spam) kutunuzu kontrol ediniz. Giriş yapmak ve başvuru formunu doldurmak için lütfen bu sayfaya geri dönünüz.

Lütfen cevaplarınızı eksiksiz tamamladıktan sonra belgelerinizi ve videonuzu
yükleyiniz. Dosya ekleri ve videonuzu, başvurunuzu göndermeden hemen önce yüklemeniz gerekmektedir. Eğer başvuru süreci uzun sürüyorsa, başvuru formunda yazdığınız içerikleri ayrı bir dosyaya kaydetmeyi unutmayın. Başvurunuz tamamlandıktan sonra sayfadan çıkış yapabilirsiniz.

Herhangi bir teknik zorlukla karşılaşırsanız, lütfen training@sinanwren.org adresinden bize e-posta gönderiniz.

Lütfen genel ve sallama cevaplar VERMEYİN ve cevap vermeden önce her bir alanda araştırma yapın. Cevaplarınızın size öz ve spesifik olması istenmektedir. İntihal kontrolleri yapılıyor olup, İntihal durumu tespit edilen herhangi bir adayın başvurusu sonlandırılacak ve başvuru sahibi gelecekteki programlara da başvuru hakkını kaybedecektir.

Please login or signup to continue!